Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11729
Stary 23.11.2016, 14:25
żeby nie było to chciałbym żeby Sobolowi się udało. Będzie ciężko.
Ale rzucę temat kontrowersyjny gdyby cos szło nie tak. Zawsze uważałem że dobrym trenerem dla Wisły byłby Antoni Szymanowski. Pamiętam jak prowadził Przebój Wolbrom i awansowali kilka klas grając dobry agresywny futbol.
Ktoś wie w ogóle co dzieje się z Panem Antonim? Czy on jest czynnym trenerem jeszcze? Szkoda że nigdy nie dostał szansy w poważnym klubie jako pierwszy trener ...
Odpowiedz cytując