Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.11.2016, 12:27
A co do meczu, to mam nadzieję, że nasi wyładują na Arce całą swoją frustrację i powiozą ich klikoma bramkami.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 23.11.2016 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując