Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11579
Stary 23.11.2016, 11:27
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Cierzniak może sobie wpisać w CV występ w Lidze Mistrzów
Pytanie co jest większym obciachem? Puścić osiem z Borrusią czy sześć z Pogonią? Może patrzmy na nasze problemy bo wg mnie przegrana 8:4 w LM za co dostali 66,5 mln zł nie jest tak bardzo śmieszne.
Odpowiedz cytując