dynek.pl napisał(a):

Cierzniak może sobie wpisać w CV występ w Lidze Mistrzów
|
Pytanie co jest większym obciachem? Puścić osiem z Borrusią czy sześć z Pogonią? Może patrzmy na nasze problemy bo wg mnie przegrana 8:4 w LM za co dostali 66,5 mln zł nie jest tak bardzo śmieszne.