Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2812
Stary 21.11.2016, 23:15
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
hehe Moskal wygrał z nami taką różnicą, że od razu wszystko chcą go znowu na trenera... Ludzie, Wisła zagrała, ale praktycznie drugim składem. Piłkarze są załamani, bo niedawno zostawił nas Wdowczyk i niestety widać tego skutki. Sobolewski z całym szacunkiem dla niego, to żaden trener. Nie mówię tego bo przegrali, ale gość się uczy trenerki na Wiśle. Niestety nauka na żywym organizmie, rzadko kończy się dobrze.
Halo, mamy rok 2016, a nie 2002. Nie stać nas na dobrego trenera, ale takiego możemy sobie "wychować". Nie ma gwarancji, że kolejny trener będzie lepszy. Co do Moskala jest on dobrym trenerem, niestety nie dostał wystarczająco czasu, aby to udowodnić. Gdyby był wolny to powinien być nasz pierwszy wybór, a Sobolewski jako asystent. 2 ludzi, którzy dla Wisły wypruwali sobie żyły.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN