Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 21.11.2016, 22:00
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Natknąłem się dziś w necie, przed chwilą w sumie, na coś takiego:

http://krknews.pl/kibice-wisly-wicep...lopie-dymisji/

To jakaś prowokacja?
Co za ....a!

Ja .......e. Wezmę trzech znajomych z sektorów A C D i wrzucę tekst w imieniu "kibiców Wisły Kraków".

Szczyt bezczelności.
Ddf
Odpowiedz cytując