Zastanawiam się na jaki cel będzie prowadzona zbiórka i czy akcja odbędzie się rzeczywiście w tradycyjnej formie.
Być może będzie odnosiła się do nadchodzących, 10 grudnia derbów Krakowa.
a) W pierwszej akcji Wisły Kraków zbieraliśmy na spłatę zobowiązań
b) Lechia Gdańsk zbierała na biało-zieloną PGE Areną, czyli nadanie swojemu stadionowi, szatni klubowych barw.
c) Górnik Zabrze na nowy strój dla swojej maskotki

d) Ruch Chorzów na budowę siedziby kibiców chorzowskiej drużyny
Ciekawe jak będzie tym razem u nas, klubowy autokar w wiślackich barwach, trójkolorowy stadion, klubowe muzeum, nowa strefa kibica, a może coś bardziej wyszukanego.