Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 21.11.2016, 15:53
filoo napisał(a):Wyświetl post
Dobra, było już o jutrzejszych rewelacjach? Nie chcę się wypuścić, ale jutro jest konferencja dotycząca "projektu marketingowo-sponsorskiego"
Ciekaw jestem co to oznacza. Bo nie chodzi o sponsora, to by było za proste, jednak o projekt?
Ktoś coś gdzieś kogo?
Tylko jakieś przecieki na razie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując