Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 21.11.2016, 15:45
Mójta i Bartosz autorami 4 bramek dla Pogoni. Przy 2 bramkach zawalili wspólnie. Siateczka na Bartoszu jak u oldboyów na orliku. Proste nogi, na raz. Obrońca w ekstraklasie nie ma prawa tak odpuścić. To było przy 1:0 a nie 4:0. Dziury straszne między formacjami. No i Załuska też jakoś tak dziwnie...
Ostatnio edytowane przez mee : 21.11.2016 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując