|
Cywka... zapomnieliście jak na prawej stronie nie dawał rady na początku sezonu... miejsce Cywki jest obecnie chyba w I lidze bo w e-klapie nie daje rady...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez serek_dj : 21.11.2016 o godz. 12:23.
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
|