|
Na pewno dodaje mentalnie do zespołu.
Podobnie Małecki, o ile w odpowiednim kierunku kieruje adrenalinę. Z nimi jesteśmy, z całym szacunkiem dla reszty, mniej ciapowaci i na chwilę obecną najlepiej jak obaj są na boisku.
Brożek potrafi bardzo fajnie wykorzystać poruszanie się Ondraszka.
Czesi przez lata wypuścili całą masę napastników do gry bezpośredniej. Szkoda, że od tyłu nie potrafimy grać mocnych podań do Zdenka, bo uważam że jest komu je „zbierać”.
Ostatnio edytowane przez morganfield : 21.11.2016 o godz. 00:34.
|