Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 21.11.2016, 00:07
Barti napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam co takiego robi Ondrasek? Na tą chwilę jest to dla mnie bardzo kontuzjogenny zawodnik który na dodatek nie strzela bramek. Totalnie nie potrafi zachować się pod bramką jako napastnik. Marnuje setki. Z przyjemnością odszczekam to co napisałem jak to się w końcu zmieni.
jest pierwszym obrońcą drużyny, biega za trzech, męczy obrońców, przepycha się z nimi. Nie strzela bramek? Ale strzelają inni, dzięki temu, że on robi im miejsce. Nie umie strzelać? Owszem nie umie. Ale nie ma drugiego w zespole, co przepycha się z innymi zawodnikami co on
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując