Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1423
Stary 20.11.2016, 23:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post
i dostał baty na własnym stadionie 1-5 ...
Dokładnie tak.

Tak więc nie wiem jak po 1 (słownie: jednym) meczu przegranym w podobnych rozmiarach, choć z lepszym przeciwnikiem, w rezerwowym składzie i po przepracowanych kilku ledwie dniach można czynić jakieś porównania, jakoby za Wdowczyka miałoby być lepiej, a teraz to katastrofa. Jedyne co Wdowczyk mógłby zrobić inaczej, to wstawić Cywkę. Ale tylko w jednym miejscu. Naprawdę myślicie, że to by nas uratowało?

Na marginesie pragnę zauważyć, że od dwóch sezonów podobne załamanie formy mamy standardowo w tym okresie rozgrywek. Po prostu mamy za krótką ławkę, niezależnie od wszelkich innych plag egipskich, jakie w tym sezonie nas dopadają jedna po drugiej.

Żeby ocenić Sobolewskiego naprawdę wypadałoby mu dać rozegrać choć jeden "normalny" mecz, a nie sparing i naprędce skleconą łapankę.
Odpowiedz cytując