Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 20.11.2016, 22:28
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jak nisko upadliśmy, że taka pierdoła jest wyciągana jako plus dla trenera.
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Już nie przesadzaj, napisał tę pierdołę jakiś no name a Ty robisz z tego podsumowanie upadku...
Kontroluj bajere Sobol ma opinię typa co lubi huknąć w szatni i nie znosi porażek więc równie dobrze mógł młodego zwyzywać od kurew a gnoje mają psychike ze szkła wiec to dobrze swiadczy o nim ze nie jest narwancem i dobrze wrozy na przyszlosc ot co nie dorabiaj filozofi do jednego spostrzezenia jak w sytuacji gdy hu ja gramy i mamy w dupe 2-0 to sie potrafi kontrolowac czego nie mozna powiedziec o 3/4 internetowych wojownikow na profilu fb klubu co juz by zwalniali zarzad trenera i sprzedawali klub filipiakowi
Odpowiedz cytując