Ma_niek napisał(a):

|
Pisałem już ze Cywka byl na lawce tylko jako widz bo siedzial na niej z kontuzja.
|
Niestety, kartki + kontuzje + zdarzenia losowe i zgraliśmy bez połowy składu. Ten mecz pogrążył Mójtę i Bartosza. Jeżeli jest możliwosć to jednego trzeba będzie się pozbyć, a drugiego wypożyczyć do pierwszej ligi.