Wojtas napisał(a):

|
W sumie najbardziej to widac brak Ondraska,to ile on pomaga tym zgrywaniem piłek do napastnika to naprawde ,teraz to widać ile on daje.
|
Ondrasek nie zastąpiłby na boisku ani Bartosza, ani Mojty, więc wynik byłby taki sam i z Ondraszkiem w składzie.
Bez obrony to i Barcelona nie wygrałaby meczu.
PS. Śmieszy mnie pojazd o Zacharze 'jak profesjonalny piłkarz może ustalić datę ślubu w dniu meczu?!" - a co on datę ustalił miesiąc temu? rok temu to on był myślami w Chinach a nie na polskich boiskach