Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.11.2016, 20:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
W sumie najbardziej to widac brak Ondraska,to ile on pomaga tym zgrywaniem piłek do napastnika to naprawde ,teraz to widać ile on daje.
Ondrasek nie zastąpiłby na boisku ani Bartosza, ani Mojty, więc wynik byłby taki sam i z Ondraszkiem w składzie.

Bez obrony to i Barcelona nie wygrałaby meczu.

PS. Śmieszy mnie pojazd o Zacharze 'jak profesjonalny piłkarz może ustalić datę ślubu w dniu meczu?!" - a co on datę ustalił miesiąc temu? rok temu to on był myślami w Chinach a nie na polskich boiskach
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.11.2016 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując