Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 20.11.2016, 19:25
Tylko ze teraz tak Arka ,Lechia ,DERBY ,+ wazny mecz PP z Amiką

takze Wdowczyk spierdo*lił w najgorszym mozliwym momencie.Bo waza sie losy gdzie bedziemy przez zimę i czy awansujemy dalej do PP.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując