Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 20.11.2016, 19:17
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Załuska na bramce przy golu na 4-0 zachował się jak ręcznik. Tylk odoprowadził piłkę wzrokiem.


Załuska to ogólnie jest ręcznik a nie bramkarz.Czy on kiedys nam cos wybronił?To juz Misiek czasem mial lepsze parady,ale jest chyba jeszcze gorszy od Zaluski,wiec na pozycjii bramkarza to my nie mamy na dzis nikogo.Wisla zresza nigdy nie miala szczescia do bramkarzy,nigdy.

I teraz widac ile dla zespołu znaczy Ondrasek,Jovic czy Małecki....W sumie najbardziej to widac brak Ondraska,to ile on pomaga tym zgrywaniem piłek do napastnika to naprawde ,teraz to widać ile on daje.
Inna sprawa ze Pogon gra naprawde dobrą piłke,i wczoraj wygrała by i byc moze z kazdym innym zespolem Ekstraklasy.Brawa dla Kazia Moskala za prace,rok temu tracił ją U nas.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.11.2016 o godz. 19:21.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując