|
Wydaje mi sie że na linii Misiek jest lepszy od Załuski. Wczoraj przy bramkach Załuska mňgł zrobić wiecej. Nastepne Mojta na lewej obronie tragedia. Bartosz też słabo w defensywie, ale jest szansa że nieźle na pomocy. Myślałem, że pewniakiem na lewej bedzie Cywka. Ogolnie gra obronna plus recznik w bramce przyczyniły sie do wysokiej porażki.
|