Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.11.2016, 13:59
arti napisał(a):Wyświetl post
Może coś było nie do końca w porządku (oby nie) i był potrzebny dłużej przy żonie i dziecku w przeciwnym razie też ciężko mi to zrozumieć.
No rzeczywiście o tym nie pomyślałem, bo inaczej sprawa chora. Choć w komunikacie klubowym jakoś próżno się doszukiwać sugestii że coś jest nie tak...

Nic, o meczu trzeba zapomnieć i pora na arke...
Ddf
Odpowiedz cytując