|
Broniszewski i Primel byli uniwersalnym sztabem zarówno za czasów Smudy Moskala .Ciężko nazwać Broniszewskiego i Primela asystentami Wdowczyka skoro Wdowczyk do Wisły przychodził bez własnych ludzi i bez własnego sztabu Co do Sobolewskiego to zasługuje na to żeby dać mu czas spokojnie popracować .Najbliższe 3 mecze pokażą jak będzie wyglądać meczowa 18tka Sobolewskiego .Możliwe że Sobolewski zaczyna robić selekcje i pewnie wyciągnie wnioski z porażki i kilku piłkarzom podziękuje za wczorajszy mecz który był wypadkiem przy pracy. Po wczorajszym meczu wrażenie takie że Wdowczyk chyba spodziewał się załamania formy dlatego odszedł zaraz jak tylko Wisła wyszła ze strefy spadkowej .Warto też pamiętać że trenerem Pogoni jest Wiślak były trener Wisły który zna skład i taktykę Wisły na pamięć i miał bardzo ułatwione zadanie więc wczorajszy wynik nie ma co dziwić. Wdowczyk odszedł jego czas minął nie ma co rozpaczać teraz nadszedł czas Sobolewskiego który we wczorajszym meczu wykorzystał limit pecha teraz będzie tylko lepiej z meczu na mecz zacznie się tworzyć team Sobolewskiego który w porównaniu do Wdowczyka ma czystą kartę i który podobnie jak Moskal jest Wiślakiem a nie Legionistą
Ostatnio edytowane przez SMOKE 8541 : 20.11.2016 o godz. 13:00.
|