|
Fatalnie ustawiona taktyka. Środek pola w najsilniejszym składzie (Brlek, Mąka, Popowicz) zagrał dno. Brak koncepcji i ustawienia, brak asekuracji w obronie (zostawiany sam sobie Bartosz, który jeszcze próbował asekurować błędy środkowych obrońców), Drzazga na skrzydle, zbyt późne zmiany, brak wpuszczenia Cywki na boisko (Boże, nie wiedziałem, ze kiedykolwiek to napiszę). Wypowiedź p. Kazimierza po meczu wskazuje na dramat w następnych meczach. Kto jest de facto pierwszym trenerem? Jeżeli p. Kazimierz to czeka nas 1 liga, jeżeli Sobol to do nauki i analiz, bo będzie kiepsko. Czy nieobecni zmienią obraz? Pewnie tak, ale jak bardzo? Zwolnienie Sadloka i Zachary z meczu świadczy o kompletnym braku wyobraźni naszego duetu trenerskiego lub ludzi z zarządu (w zależności od tego kto wydał taką zgodę).
|