Wyświetl pojedynczy post
Samuraj
Junior Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 20.11.2016, 09:21
Wszyscy widzę żyją emocjami ale spokojnie, to nie był pierwszy skład a drugi. Radek kunsztu trenerskiego musi się jeszcze nauczyć. Jak kilka osób już tu wspomniało ma braki taktyczne i słabą znajomość własnej drużyny>
Błędy, które popełnił to:
1. postawienie na system 4-5-1 z napastnikiem na skrzydle
2. Drzazga nigdy nie będzie skrzydłowym, kilka razy go tak wystawiano i zawsze, ZAWSZE zawodził
3. Postawienie na Mójtę to ZBRODNIA, tego wkładu do koszulki trzeba się po prostu pozbyć
4. Zagranie w otwartą piłkę jak nie ma się połowy podstawowego składu....

Liczę że w kolejnym meczu wyjdziemy 4-4-2
Miśkiewicz
Jović- Guzmić-Uryga-Sadlok
Małecki-Brlek-Mączyński-Bartosz
Brożek- Zachara

I zmiany w drugiej połowie to: Popović, Drzazga i Boguski
Odpowiedz cytując