FraMat napisał(a):

Nie widziałem meczu.
Naprawdę byliśmy tacy słabi czy Pogoni się tyle bramek należało?
|
W sumie to nie wiem, jak na to odpowiedzieć, bo... I to i to. Wydaje mi się, że jesteśmy zdziwieni, że dostaliśmy 6 w plecy, bo to Ekstrraklasa. Tutaj grając piach możesz zawsze liczyć na pomoc przeciwnika, kóry coś spieprzy w kluczowym momencie. Pogoń nei spieprzyła chyba dzisiaj nic.