Wyświetl pojedynczy post
Kataryniarz
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 19.11.2016, 22:34
Do 3:0 myślałem że jeszcze jakoś to będzie potem to tylko śmiech ogarniał człowieka. Nasuwa mi się kilka wniosków, Mójta Niestety nie jest piłkarzem nawet na pierwszą ligę a i obawiam się że na drugą mógłby być niewystarczający. Niestety dobrze ułożona noga przy strzałach z wolnego to jednak chyba troszkę za mało. Załuska niestety nie będzie drugim Cierzniakiem, i dzisiejszy mecz dobitnie pokazał dla czego całą karierę był tylko (albo aż) bramkarzem rezerwowym, przyklejony do linii, śmiało można mu zapisać 3,4 bramki jakie dzisiaj padły. Będę w szoku jeżeli zobaczę go w pierwszym składzie w następnym meczu. Bartosz tutaj nie ma co się pastwić. Zawalił dzisiaj mecz jednak można mieć nadzieję że jest to gorszy dzień/wahanie formy/inny czynnik i jeszcze będą z niego ludzie. Kończąc co jeszcze rzuciło się w oczy to TOTALNY brak zaangażowania zupełnie inny byłby odbiór tego meczu gdyby było widać że jadą 90 minut na dupie, starają się no ale nie wychodzi niż tutaj zupełnie bez walki.
Odpowiedz cytując