Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 19.11.2016, 22:33
W Pogoni skrzydła najsilniejsze u nas najsłabsze bo liczymy całą czwórkę Mójta Boguski Dzazga Bartosz z tych czterech Bartosza nie skreślałbym bo jak to ktoś tu podkreślił może właśnie brakło doświadczenia bo ciągle siedział na ławie a Drzazga to napastnik który pokazuje ze potrafi sie znalesc w dogodnej sytuacji i za tam powinien grac i za to byc rozliczany.

Można było ewentualnie zagrać bardziej asekuracyjnie ale jeżeli wynik to wina trenerów to sie nie zastanawiać i dzwonić po Motyke.


FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem meczu.
Naprawdę byliśmy tacy słabi czy Pogoni się tyle bramek należało?
Z jednej strony wszystko im wchodziło na poczatku a potem mogli dołożyć jeszcze więcej bardzo mocni na skrzydłach Wisła na skrzydłach bardzo słaba w obronie.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 19.11.2016 o godz. 22:36.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując