nesta napisał(a):

|
Jeśli zarząd rzeczywiście ma coś na sumieniu w kwestii Wdowczyka, to mam nadzieję, że w skrytości każdy z nich teraz cierpi. Nie twierdzę, że z Wdowczykiem by nie przegrali, ale jestem pewien, że wyglądałoby to inaczej.
|
Nesta ale co zarząd ma mieć na sumieniu?