Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.11.2016, 21:05
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Załuska, z resztą też przy każdej (oprócz wolnego) miał udział.
Dziękuję! Naprawdę dziękuję, bo wszyscy widzą Załuskę jako super bramkarza a ja widzę że facet ustawi się dobrze, ma skoczyć... skacze w drugie tempo. Jest Mójtą wśród bramkarzy... już wolę Zająca czy Buchalika.
Odpowiedz cytując