dj_ibutti napisał(a):

|
Załuska, z resztą też przy każdej (oprócz wolnego) miał udział.
|
Dziękuję! Naprawdę dziękuję, bo wszyscy widzą Załuskę jako super bramkarza a ja widzę że facet ustawi się dobrze, ma skoczyć... skacze w drugie tempo. Jest Mójtą wśród bramkarzy... już wolę Zająca czy Buchalika.