picasso napisał(a):

Ojrzyński on z niczego cos robił ale powiem szczeszrze,ze nie wiem co sie z chłopem dzieje.
natomiast co do samego meczu.patrąc na sklad nie spodziewalem się niczego dobrego i zaskoczony wynikiem nie jestem.bardziej martwię się tym co będzie dalej.jesli nie utrzymamy skladu a z kasą za dbrze nei ejst to najzwyczajniej w świecie nie bedzie kim grać niedługo
|
porażka cóż...bywa, ale 2-6 tj. kompromitacja tzw. kopaczy i tzw. trenerów.