Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.11.2016, 20:06
nesta napisał(a):Wyświetl post
a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości
c/ zapili pale przed meczem
d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp.

Jakies typy?
Ojrzyński on z niczego cos robił ale powiem szczerze,ze nie wiem co sie z chłopem dzieje.
natomiast co do samego meczu.patrąc na sklad nie spodziewalem się niczego dobrego i zaskoczony wynikiem nie jestem.bardziej martwię się tym co będzie dalej.jesli nie utrzymamy skladu a z kasą za dobrze nie jest to najzwyczajniej w świecie nie bedzie kim grać niedługo
Ostatnio edytowane przez picasso : 19.11.2016 o godz. 20:09.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując