nesta napisał(a):

a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości
c/ zapili pale przed meczem
d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp.
Jakies typy?
|
Ojrzyński on z niczego cos robił ale powiem szczerze,ze nie wiem co sie z chłopem dzieje.
natomiast co do samego meczu.patrąc na sklad nie spodziewalem się niczego dobrego i zaskoczony wynikiem nie jestem.bardziej martwię się tym co będzie dalej.jesli nie utrzymamy skladu a z kasą za dobrze nie jest to najzwyczajniej w świecie nie bedzie kim grać niedługo