Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.11.2016, 19:58
Bez zbędnej lamentacji Panowie powyżej - zgraliśmy bez 5 PODSTAWOWYCH graczy. To jednak miało prawo odbić się na naszej "sile rażenia".

Nasuwa się jednak parę wniosków:
1. Mójta - myślę, że tarcie chrzanu to za wysokie progi dla tego zawodnika
2. Bartosz - przesunąć go na skrzydłowego za Rafała na 2-3 mecze, tak żeby tyły zabezpieczał mu obrońca z prawdziwego zdarzenia
3. Drzazga - jest to gość bez praktycznie żadnej szybkości i koordynacji ruchowej, trzeba go wypożyczyć czym prędzej, na ławce przepadnie, na pierwszy skład jest po prostu za słaby

Co do reszty to się nie będę znęcać, przy tym składzie oklep był niemal pewny, szkoda że taki wysoki.
Odpowiedz cytując