Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.11.2016, 19:41
dzwońcie do Marcysia... umowa na 2 miechy z opcją przedłużenia.
Jak żywcem nie ma kasy to ogłoście zrzutę - 50-60 zawsze się zbierze.
Bo dziś nie mamy nikogo i takie też (żadne) będą wyniki.
Odpowiedz cytując