Temat
:
[XVI KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 19 listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
30
19.11.2016, 19:41
dzwońcie do Marcysia... umowa na 2 miechy z opcją przedłużenia.
Jak żywcem nie ma kasy to ogłoście zrzutę - 50-60 zawsze się zbierze.
Bo dziś nie mamy nikogo i takie też (żadne) będą wyniki.
arti