Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.11.2016, 19:17
Juz wiecie dlaczego ten który miał OGARNIAĆ siedział na łąwie? Bartosz nie nadaje sie na obronce, jest młody można go przemianować na skrzydłowego, w sumie nie wiem dlaczego nim nie jest bo ma większe zadatki do ciągu na bramke niz dobre ustawianie sie i bronienie...

Mójta bezwględnie do wyebania, przez niego mecz ze Śląskiem posypał się...

Odpowiedz cytując