rafaello56 napisał(a):

|
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
|
Nastroje rok temu było dużo gorsze po przegranych derbach i zwolnieniu Moskala, niż dziś po odejściu Wdowczyka i serii 9 meczów bez porażki.
No i poza tym jest duża różnica w 'nie posiadaniu trenera' w osobie Broniszewskiego, a Sobola. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do prowadzenia grupy juniorów, a co dopiero motywowania zespołu ekstraklasowego.
Liczę się dzisiaj z porażką, która w tym momencie jest niejako 'wkalkulowana'. Lepiej teraz niż w kolejnych meczach. I dobrze, że na ten mecz wykartkował się Małecki z Joviciem.