Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.11.2016, 14:58
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
Nastroje rok temu było dużo gorsze po przegranych derbach i zwolnieniu Moskala, niż dziś po odejściu Wdowczyka i serii 9 meczów bez porażki.

No i poza tym jest duża różnica w 'nie posiadaniu trenera' w osobie Broniszewskiego, a Sobola. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do prowadzenia grupy juniorów, a co dopiero motywowania zespołu ekstraklasowego.

Liczę się dzisiaj z porażką, która w tym momencie jest niejako 'wkalkulowana'. Lepiej teraz niż w kolejnych meczach. I dobrze, że na ten mecz wykartkował się Małecki z Joviciem.
Odpowiedz cytując