|
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
|