Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.11.2016, 12:02
Tylko w Lubinie nie brakowało aż tylu poza tym dla mnie odejście Wdowczyka pacząc z czysto sportowego punktu widzenia to duża strata. Remis będzie olbrzymim sukcesem.
Odpowiedz cytując