|
Sobol, dajesz...
Poza tym, jak lubię Kazika tak tym razem życzę mu porażki. Chyba nie rozwiążą przez to z nim kontaktu w Szczecinie?
Boguski już się wystrzelał.
Kto za niego tym razem?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|