Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.11.2016, 15:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czekam na wiatr co rozgoniii........


wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?
Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.

Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?
Tak właśnie działa polska liga, więc czemu nie?

Co do naszego składu, to jednak bym widział 5 w pomocy, z Brlekiem na 10, a na prawym skrzydle może Cywkę lub Drzazgę (przy założeniu, że na lewym bra Boguś)? Ewentualnie, Drzazga na zmianę za Brozia.

Na środku obrony pewnie zamiast Ryśka zagra Alan. Nie sądzę, żeby ryzykowali zdrowie Guzmicsa mając w perspektywie bardzo ważne mecze.
Save
Save
Save
Odpowiedz cytując