czekam na wiatr co rozgoniii........
wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?

Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.
Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?