Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.11.2016, 14:34
czekam na wiatr co rozgoniii........


wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?
Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.

Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując