|
Załuska w bramce na środku Głowacki i Guzmics po prawej pewnie Bartosz kto po lewej?
Środek pomocy Brlek Mączyński Popović? z lewej? z prawej Boguski z przodu Brożek
Miśkiewicz ławka Uryga ławka pewnie z lewej Mójta i Cwyka na ławce jeszcze Żemło Kujawa i Drzazga i.............. chyba cały nasz stan posiadania.
Skromne 1-0 dla nas i będzie lux
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|