Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.11.2016, 14:05
Najbardziej martwi mnie sędzia Przybył, bo jego liniowi wiecznie widzą spalone tam gdzie ich nie ma a nie widzą tam gdzie są ewidentne. Ciekawe kogo tym razem skroi, zazwyczaj wychodziło mu na Wiśle, ale Pogoń teraz na fali to może mu się odmienić ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując