arti napisał(a):

Jakby zaczęli ścigać wszystkich na serio to minimum 90% ludzi tzw. zawodowej piłki zostałoby zawieszone i byśmy tu nie pisali bo nie byłoby o kim i o czym.
Co do meritum - nie wierzę ani Zarządowi ani Wdowczykowi bo i jedna i druga strona ma za uszami.
Jeszcze inna sprawa, że postawienie na Kmiecika i Sobola może przynieść bardzo smutne rezultaty.
Ale co tam...
Mam nadzieję, że ludzie rządzący Wisłą mają trochę inne poglądy niż wyraziłeś w środkowej części wpisu bo tj. droga padnięcia na pysk i to w krótkim okresie czasu.
|
A ja Ci nie wierze, ze 90% ! Bo niby na jakiej podstawie ? . A moze to 20% lub 10% i jeszcze jest mozliwosc ze nawet 66,6%...!
Smiem twierdzic, ze pisal bym dalej mimo rozpracowania 90% sprzedawczykow. Biznes nie znosi prozni.
Co do Sobola to bym drogi kolego nie lamentowal. Daj mu cos przegrac, kilka kolejnych kolejek...
Wystarczy ze wygra 6 spotkan na 15 pozostalych do rozegrania i juz bedzie mial lepszy bilans niz wdowczyk. W tej zabawie nawet Tadzio, Kulawik czy nawet Raul Lozzano mieli by duze szanse wymazac Dariusza.W z annałów Wislackiej historii.
Na morde to my juz dawno padli z sprzedwczykiem. Teraz najwyzszy czas sie juz otrzasnac po tej pomyłce , splunac za siebie i pod batuta prawdziwych Wislakow pokazac, ze nie wszystko jeszcze po pierwszej rundzie stracone.
I z tego co Klemba pisal, tylko jedna z tych wymienionych przez Ciebie osob ma cos za uszami. Jest to wdowczyk, ktory za uszami ma kropkę
