Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1415
Stary 17.11.2016, 22:51
masada napisał(a):Wyświetl post
Haha, ja ten kawałek też lubię najbardziej, mianowicie opowieść o tym, jak to Wdowczyk Wisłę podniósł z kolan.
Dokładnie jak baron Munchhausen, sam się z bagna za włosy wyciągnął i to razem z koniem!
Obyśmy nie dożyli czasów kiedy to Czesław M. nas będzie musiał ratować...
Odpowiedz cytując