Dariook napisał(a):

|
Teraz niby on wyciagnol Wisle z kłopotów...sam ja w te kłopoty wpierdalając - Kabaret!
|
Haha, ja ten kawałek też lubię najbardziej, mianowicie opowieść o tym, jak to Wdowczyk Wisłę podniósł z kolan.
Dokładnie jak baron Munchhausen, sam się z bagna za włosy wyciągnął i to razem z koniem!
