Gdyby głosowanie zależało od osób z forum, to 4 na pewno by nie wygrała.
Głosować może natomiast każdy (nawet z zewnątrz), czyli wszyscy, w tym pikniki, młodzież, dzieciaki, których 4 nie razi w oczy.
4 wygrywa bo jest najbardziej kolorystyczna i stylowa (tło robi różnicę?)
1 - ok, ale czy nie za prosta?
2 i 3 słabe
5 - słabo widoczny napis
6 - zbyt ciemna, mało widać
to raczej gusta i ciężko coś wyrokować
