Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 17.11.2016, 12:14
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Z całm szacunkiem, dlaczego 4 najgorsze? 5 chyba zaprojektował ktoś z przedszkola. Jeśli przejdzie 5 to z bólem serca wyrobie nową karte... Juz wolałbym obecną.... Od 5 gorsza jest tylko....no własnie, nie ma takiej. Osobiście podoa mi się 3 oraz 1. Ujdzie 2, 6, 4. 5 to kara za grzechy chyba...
Ok, ja też się ujawnię. Dodałeś mi odwagi tym wpisem

Otóż według mnie najgorsze projekty to nr 2 i 3.

Numery 1 i 4 uważam za modne, ale tradycyjne, natomiast propozycje 5 i 6 za stylowe i biznesowe.

Nie rozumiem tego hejtu na nr 4
Ostatnio edytowane przez heoij : 17.11.2016 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując