Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 16.11.2016, 20:46
Mi tam Wdowczyka żal , bo to dobry trener , który nas dwukrotnie wyprowadził z regresu. Po tych wszystkich wtopach włodarzy Wisły , kiedy to bo ich nieudolnych decyzjach musieliśmy płacić kary,odszkodowania itd. ,to wcale bym sie nie zdziwił ,że i tym razem zarząd coś zrobił na co Wdowzyk nie mógł przystać.
Odpowiedz cytując