|
Mi tam Wdowczyka żal , bo to dobry trener , który nas dwukrotnie wyprowadził z regresu. Po tych wszystkich wtopach włodarzy Wisły , kiedy to bo ich nieudolnych decyzjach musieliśmy płacić kary,odszkodowania itd. ,to wcale bym sie nie zdziwił ,że i tym razem zarząd coś zrobił na co Wdowzyk nie mógł przystać.
|