|
serek - oczywiscie ze tak, bo koniec końców My mu musimy zapłacić.
Wiec dla mnei sprawa skonczyła by sie w excelu - pozyczka + spłata pozyczki musi byc mniejsza niż zaległa kwota+odsetki.
poki co jestesmy w sytuacji przegrany przegrany,bo nie mamy kasy a i tak ją musimy zapłacić.
ale ktoś w sumie obiecywał sponsora....ale co tam, ważne ze klub nie upadł, a to ze niektorzy zrealizowali swój plan o którym bylo wiadome juz jakis czas temu...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|