Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.11.2016, 14:21
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że zarząd zachowałby się profesjonalnie zaciągając kolejny dług, byle tylko handlarz miał zapłacone w terminie.
widzisz.
Ja uwazam ze rozsadniej dac mu 40 tys w łape i kopa w dupe teraz
niz sie z nim jebac i włoczyc po sądach, i dac mu 40 000 + odsetki.( a odsetki od takiej kwoty są dosc spore)

Tak czy siak jak zarzad kasy nie ma, to bedzie musiał hajs zorganizowac, a każdy kolejny dzien to narastające złotówki.

p.s. Patrzac na lata wstecz, lepsze było by wg. Ciebie spłacenie Genkowa od razu czy walczenie z nim tyle czasu? Tak samo sprawa ma sie z Jovanicem i resztą, która ograła nas w sądzie.
No ale to tylko moje zdanie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując