Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 16.11.2016, 14:09
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nikt mu o tym nie doniósł...
W punkt (choc kwestia czy ironiczny czy nie)

Jeśli ktoś chodź troche znasz sie na PR, wie, ze aby dziennikarze pisali o Tobie, to podsylas im gotowe, fajne artykuly, ktore oni troche przeredaguja, tak wiekszosc robi, wiec dzieniikarze nie maja czasu sledzic wszystkich rzeczy.
Odpowiedz cytując