Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 16.11.2016, 14:04
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
Idąc tym tokiem wątpię by zezwolili buką niepłacącym podatków w PL na tak dochodową działalność w naszym kraju.
O to idzie żeby płacili u nas podatki, tak jak płacą wszędzie indziej. I bukmacherzy chcą to robić w zamian za możliwość normalnego funkcjonowania na rynku (choćby reklam i sponsoringu).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.11.2016 o godz. 14:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując