rafaello56 napisał(a):

|
Idąc tym tokiem wątpię by zezwolili buką niepłacącym podatków w PL na tak dochodową działalność w naszym kraju.
|
O to idzie żeby płacili u nas podatki, tak jak płacą wszędzie indziej. I bukmacherzy chcą to robić w zamian za możliwość normalnego funkcjonowania na rynku (choćby reklam i sponsoringu).